RIS Citython Žilina 2022

Pozývame vás na medzinárodné podujatie RIS Citython Žilina 2022, ktoré prebehne 29. apríla - 1. mája na pôde Žilinskej univerzity. Podujatie je otvorené pre každého z vás a je zamerané na urban mobilitu, smart cities, green riešenia, humanitárnu krízu a mnohé ďalšie. Vítaní sú IT nadšencia analytici, ktorí majú dar pracovať s open datami, marketéri, manažéri,urban plánovači, architekti, softvéristi a ktokoľvek ďalší otvorený pretémy Citythonu.

Máte pocit, že takéto podujatie nie je práve pre vás, ale poznáte kolegov, študentov, známych, expertov zo slovenska i zahraničia, ktorýchby tieto témy oslovili? Prosím, prepošlite im informácie o podujatí, aby sa o ňom dozvedeli včas.

Účasť na podujatí je bezplatná, stačí sa len zaregistrovať! Bude o vás plne postarané (strava, občerstvenie, technika, a iné) počas celého víkendu. Príďte sám/sama alebo si zostavte svoj dream tím z priateľov a kolegov už pred podujatím. Prihlásiť sa ale musí každý člen tímu samostatne!

Okrem možnosti vyhrať finančné aj vecné ceny spoznáte zaujímavých slovenských aj medzinárodných expertov z rôznych oblastí pripravených vám pomôcť a poradiť.


Všetky potrebné informácie o podujatí a výzvach nájdete na nasledujúcich linkoch a kedykoľvek nás môžete kontaktovať s vašimi otázkami.


Tešíme sa na vás!

POZVÁNKA 

0
študentov
0
učiteľov
0
absolventov

Partneri FBI