Promócie inžinierskeho štúdia - 15.6.2021

Vážení absolventi inžinierskeho štúdia na FBI UNIZA, slávnostná promócia spojená s odovzdávaním diplomov sa uskutoční v utorok 15. júna 2021 v Dome odborov v Žiline podľa nasledovného harmonogramu:
 

  • 09:00 hod.      BM (denné + externé) - nácvik o 08:00 hod.
  • 11:00 hod.      ZS (denné + externé) – nácvik o 10:00 hod.
  • 13:00 hod.      KM (denné + externé), BOKI (denné) – nácvik o 12:00 hod.
 
Na nácvik je nutné dostaviť sa do Domu odborov hodinu pred začiatkom každého behu slávnostnej promócie. Pre študentov, ako účastníkov promócií, je pre vstup zabezpečený bočný vchod do Domu odborov z parkoviska. 


V súvislosti s aktuálnou epidemiologickou situáciou spojenou s COVID-19 sú v interiéri povinné rúška pre všetkých zúčastnených (nie je povinný respirátor).
Vzhľadom na slávnostný charakter promócie a pre zachovanie dôstojnosti promočného aktu, promovaní študenti dostanú jednotné jednorazové rúška priamo na mieste pri vstupe do budovy. Všetci ostatní zúčastnení sú povinní zabezpečiť si rúško individuálne.
Kapacita obecenstva v sále je 250 osôb/hostí v jednom behu promócií a ich usádzanie budú regulovať 2 zamestnanci (uvádzači) Domu odborov (rozdané vstupenky nie sú označené konkrétnym miestom v sále).
Konzumácia jedla a nápojov v interiéri je počas konania promócií zakázaná.
Parkovanie študentov a hostí nie je možné v areáli Domu odborov, môžete využiť verejné parkoviská v blízkosti Domu odborov a obchodný dom Aupark.

Účasť hostí na promócii je bezplatná. 

0
študentov
0
učiteľov
0
absolventov

Partneri FBI