Absolventský program Growww 2023 firmy Slovnaft, a.s.

ČO JE TO GROWWW?

Growww je atraktívny ročný program určený pre čerstvé absolventky a absolventov magisterského, inžinierskeho a doktorandského štúdia, ktorí majú záujem stať sa súčasťou jednej z najmodernejších spoločností v oblasti rafinérsko-petrochemickej výroby v strednej a východnej Európe.

Tento rok už po 18-krát otvárame jeden z najatraktívnejších absolventských programov v regióne – Growww. Prestížny jednoročný program umožní mladým talentovaným ľuďom naštartovať svoju kariéru v jednej z popredných a najstabilnejších energetických spoločností v strednej a východnej Európe, a zároveň pracovať na riešeniach, ktoré posunú región ďalej a podporia mobilitu, energiu a udržateľnosť.

ČO TI PONÚKAME?

Zaujímavú prácu na plný úväzok a adekvátne ohodnotenie. Ako Growwwáčka alebo Growwwák získaš k platu ešte aj pestrú ponuku odmien a benefitov. Vieme, že po ukončení vysokoškolského štúdia je zaradenie sa do pracovného života o niečo náročnejšie. Pridelíme ti preto mentora alebo mentorku, ktorí ťa všetko naučia a počas programu ti budú neustále k dispozícii.

Program Growww sme spustili pred osemnástimi rokmi a pre mnoho našich manažérok a manažérov bol začiatkom ich kariérnej dráhy. Naštartuj aj ty svoju kariéru v Slovnafte s Growww!

Prihlásiť sa môžeš tu: https://slovnaft.sk/sk/kariera/pre-studentov-a-absolventov/vysoke-skoly/growww/

Profesia: Absolventi, Pozor,... - SLOVNAFT, a.s. | PROFESIA.SK

ČO ŤA V PROGRAME GROWWW ČAKÁ?

· Na začiatku svojho Growwwáckeho roka dostaneš všetko čo potrebuješ, stretneš svojho mentora alebo mentorku a spoznáš spoločnosť.

· Zúčastníš sa podujatia s názvom Onboarding Day. Je to skvelá príležitosť spoznať ostatné Growwwáčky a Growwwákov a navyše tu stretneš osobnosti z top manažmentu Skupiny MOL. Zaujíma ťa, ako to tam vyzeralo minulý rok? Pozri si video.

· Počas roka sa budeš môcť zúčastňovať rôznych tréningov online aj naživo, ktoré ti pomôžu vylepšiť odborné schopnosti a rozvinúť osobný potenciál.

· Dostaneš sa aj do výrobnej zóny a spolu s ostatnými ľuďmi z programu Growww sa pôjdete pozrieť na vybrané prevádzky.

· Počas roka budeš v malých tímoch spolupracovať s ostatnými na konkrétnom projekte v rámci Team Task Competition.

· Naším cieľom je nájsť výnimočné talenty, preto najlepším účastníčkam a účastníkom projektu ponúkneme trvalý pracovný pomer.