A+ A A-

Prípravný kurz matematiky

Pre úspešné zvládnutie štúdia matematiky na Fakulte bezpečnostného inžinierstva Žilinskej univerzity v Žiline (FBI UNIZA), ale aj záujemcom z iných fakúlt ponúkame doplnenie a prehĺbenie stredoškolských vedomostí ako vhodný vstup do vysokoškolského štúdia.

Kurz je tematicky zameraný na: úpravy matematických výrazov a racionálnych funkcií, algebraické rovnice, iracionálne, goniometrické, exponenciálne a logaritmické funkcie, rovnice a nerovnice, komplexné čísla, vektorová algebra, analytická geometria v rovine a kužeľosečky. Pokiaľ máte záujem o zopakovanie a doplnenie si svojich vedomostí, môžete sa na tento kurz prihlásiť. Účastníci kurzu dostanú elektronické skriptá z prehľadu stredoškolskej matematiky.

 

Termín 17. – 21. septembra 2018
Rozsah 30 vyučovacích hodín (od 8:00 do 13:00)
Miesto konania Učebňa MB 203 v areáli FBI UNIZA (pri autobusovej stanici)
Kurzový poplatok: 50,00 € za účastníka,(1,66 €/1 hod) je v prípade záujmu potrebné uhradiť do 10.9.2018

 

Pre prihlásenie na kurz matematiky je potrebné vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete na: https://goo.gl/forms/5m16VHr9I51KJaGf1

Zároveň je po vyplnení formuláru potrebné zaslať sken/foto/printscreen potvrdenia o úhrade poplatku za kurz na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.  

Kompletné informácie spolu s inštrukciami k platbe za kurz nájdete v priloženej pozvánke: Kurz matematiky pozvánka 

  

  

(c) 2016, Fakulta bezpečnostného inžinierstva